HAKKIMIZDA
MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ
TEMEL FELSEFEMİZ
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA 

 

2006 Yılında Ekrem IŞIKOĞLU tarafından kurulan IŞIKOĞLU ®  Mühendislik kurumsallığa, dürüstlüğe, iş ahlakına, insan kaynakları başta olmak üzere ilkelerine koşulsuz bağlılığıyla ve profesyonel ekibiyle sektöründe en iyilerin buluşma noktası olmuştur.

 

Öncelikle kalite odaklı yaptığı yatırımlar ve başarılı projelerle markalaşan şirketimiz, yaptığı büyük yatırımlarla sektörün en kapsamlı, teknolojik ve hassas makine parkurlarından birine sahiptir.

 

Lazer 7 eksen tarama sistemi, özel test cihazları , kumlama sistemleri , titreşim ile gerilim giderme sistemi gibi son dönemde yaptığı yatırımlar ve planlanan 5eksen CNC yatırımıyla sekötüründe değişimi yönlendirmeye devam etmektedir. 

 

Güneş enerji sistemi yatırımıyla ihtiyaç duyduğu enerjinin daha fazlasını yakın zamanda üretmeye başlayacak olan şirketimiz ,  tüm ekibimizin benimsediği "Geleceğe Hazırız" sloganıyla yeşil fabrika olma yolunda hertürlü yatırımı yapmaya devam edecektir.

 

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşme  felsefemizle, müşterilerimize verdiğimiz güvenle ve arge çalışmalarıyla liderlik misyonunu üstlenen şirketimiz hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ
TEMEL FELSEFEMİZ