IŞIKOĞLU © 2015  |  Gizlilik Politikası |  Tüm hakları saklıdır

Hakkımızda

2006 Yılında Ekrem IŞIKOĞLU tarafından kurulan IŞIKOĞLU ®  Mühendislik kurumsallığa, dürüstlüğe, iş ahlakına, insan kaynakları başta olmak üzere ilkelerine koşulsuz bağlılığıyla ve 40 kişinin üzerindeki ekibiyle sektöründe en iyilerin buluşma noktası olmuştur.

 

Öncelikle kalite odaklı yaptığı yatırımlar ve başarılı projelerle markalaşan şirketimiz, yaptığı büyük yatırımlarla sektörün en kapsamlı, teknolojik ve hassas makine parkuruna sahiptir.

 

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşme  felsefemizle, müşterilerimize verdiğimiz güvenle ve arge çalışmalarıyla liderlik misyonunu üstlenen şirketimiz hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Argemiz

Hiçbir tasarımı mükemmel kabul etmeyerek sürekli gelişimi prensip edinmiş olan arge ekibimiz sektöründe değişimin öncüsü olmuştur.

Sürekli güçlenen dinamik ekibimizle müşterilerimize beklentilerinin herzaman daha fazlasını sunmak için çalışıyoruz

Argemiz üretimle kusursuz bir iletişim içinde çalışarak tecrubeyi tasarımlarımıza yansıtmaktadır.

İnsan Kaynakları İlkemiz

Vizyonumuz

Misyonumuz

Farkımız

Neden Biz

Sloganımız

En büyük gücümüz; başta insan kaynakları olmak üzere ilkelerimize bağlılığımızdır.

Şirketimiz termoform, trim, poliüretan ve sac kalıpları imalinde profesyonel hizmet vermektedir.Özel makine imali , konveyör imali, hidroik-pnomatik-mekanik otomasyon sistemleri konusunda da yaptığı büyük projelerle markalaşmıştır.

Uzmanlık alanımız Beyaz Eşya Sektörüne yönelik prosesler.

İlkelerimiz

Biz Ne Yapıyoruz?

IŞIKOĞLU Engineering

IŞIKOĞLU Mühendislik çok büyük yatırımlar gerektiren, "kalıp-makine imali" sektöründe sıfırdan başlayarak 10 yıl gibi kısa bir sürede sektörü yönlendiren örnek bir şirket olmuştur.

Şirketimizin çatısı altında olmanın ortak gururunu tüm ekip arkadaşlarımla paylaşıyorum ve bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Geleceğe hazırız ve amatör ruhla profesyonel çalışmaya devam edeceğiz...

Ekrem IŞIKOĞLU

Genel Müdür/2016

Stratejimiz

Sektörümüzde birbiriyle bağımlı olan ve müşterilerimize ayrıcalık sağlayan tüm proseslere hakim olmak en büyük stratejimizdir.

Bu sebeple sürekli gelişime verdiğimiz önemle şirketimiz aktif olduğu her    alanda uzmanlaşmıştır.

Sektörümüzdeki tüm proseslere hakimiz

 

Konusunda uzman personellerimizden oluşan ekiplerimizle sürekli gelişim prensibimizden asla  taviz vermiyoruz.

Ürün tasarımları haricinde sürekli ürün geliştirme çalışmalarımız tüm ekibimizin katılımı ve büyük bir titizlikle devam ediyor.

Ekip anlayışıyla hızlı ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Sürekli Gelisim...

 
X
Password:
Wrong password.